BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Piegādes informācija

Mēs piegādāsim Jūsu preci jebkurā pasaules valstī. Bezmaksas piegāde visā Eiropā. Ārpus EU - 5€ par pasūtījumu.

 

Preces un pasūtījuma sagatavošana un tā piegādes laiks no izsūtīšanas brīža var aizņemt dažas darba dienas, atkarībā no jūsu atrašanās vietas: Latvijā un visā Eiropā: 4-17 darba dienas. Pārējā pasaule: 7-21 darba dienas. Latvijas teritorijā piegāde tiek veikta ar - Latvijas Pasta starpniecību vai DPD express pastu. Latvian.lv Piegādes noteikumi: Preces piegādes (izsniegšanas) brīdī ir jāveic preces ārējā iepakojuma izvērtēšana preces piegādātāja (izsniedzēja) klātbūtnē. Parakstoties uz preces piegādātāja (izsniedzēja) skanēšanas ierīces un/vai līguma un/vai akta preces saņēmējam ir jāapliecina, ka prece piegādāta ar nebojātu ārējo iepakojumu. Ja preces saņēmējs būs norādījis uz ārējā iepakojuma bojājumu, piegādātājs (izsniedzējs) piegādes (izsniegšanas) brīdī sastādīs bojājumu aktu un, piegādātās preces bojājumu fakts konstatēšanas brīdī saņēmēja klātbūtnē tiks novērtēts, kā arī uzreiz tiks pārbaudīts, vai ir bojāts arī sūtījuma saturs. Iegūtā informācija tiks atzīmēta bojājumu aktā. Ja preces saņēmējs preces piegādes (izsniegšanas) brīdī nebūs novērtējis preces un tās iesaiņojuma ārējo izskatu, bet būs parakstījies par preces kvalitatīvu piegādi, vēlāk iesniegtās preces iepakojuma un /vai satura bojājumu fotogrāfijas netiks uzskatītas par pietiekamu pierādījumu pamatu tam, ka bojājums radies piegādātāja (izsniedzēja) apstrādes laikā un piegādātāja (izsniedzēja) atbildība netiks tik viennozīmīgi akceptēta.
Kādus maksājuma veidus jūs pieņemat?

Par savu pirkumu Latvian.lv jūs varat norēķināties ar visām populārākajām maksājumu metodēm:

Visa, MasterCard, Maestro, PayPal, American Express, GooglePay, ApplePay 

Uz kurām valstīm iespējams pasūtīt preci?
Piegādāsim jūsu pasūtījumu jebkurā pasaules valstī.
Ko darīt ja vēlos izmainīt pasūtījuma detaļas? 
Ja pasūtījums jau noformēts, bet ir vēlme veikt labojumus, tad lūdzu sazinieties ar mums caur Latvian.lv interneta veikala sadaļu, "Kontakti". Izskatīsim katru gadījumu atsevišķi.
No kuras puses nāk Latvian.lv apģērbi?
No skaistākās zemes iz šīs pasaules. Citi to sauc par Latviju, bet mēs par mājām! Mūsu darbības modelis ir - izgatavošana pēc pieprasījuma. Tā , lai tas tiešām būtu tavs! Tas nozīmē, ka domājam un dzīvojam zaļi!  Tikko kā klients veic pasūtījumu Latvian.lv e-veikalā, viņa pieteikums automātiski tiek izpildīts un pieprasījums tiek nosūtīts uz ražošanas daļu, kur jūsu pasūtījums tiek īpaši jums drukāts, sagatavots un nodots piegādei.
  Latvian apģērba kopšana/Mazgāšana
  • Mazgāt ūdens temperatūrā līdz 30 grādiem.
  • Mazgāt delikātā mazgāšanas režīmā.
  • Mazgājot izgriezt apģērbu uz otru pusi.
  • Nedrīkst lietot balinošus līdzekļus.
  • Nav ieteicams apģērbu žāvēt automātiskā žāvētājā.
  Izmēru palīgs - kā zināt vai derēs?

  Lai noteiktu izmēru apģērbam uz jūsu augumu, mēs katrai precei esam pievienojuši "izmēru tabulu", kas ir atrodama katra produkta iegādes lapā pie sadaļas "Apraksts". Preču atgriešana/maiņa netiek piedāvāta jūsu neuzmanības dēļ izvēloties izmērus.

   

  Maiņa un atgriešana?

  Jūs varat pasūtītās preces nodot atpakaļ 14 dienu laikā. 14 dienu termiņš sākas ar sūtījuma vai pasta aicinājuma nonākšanu Jūsu norādītajā pasūtījuma adresē.

  Kādu preci iespējams atgriezt?

  Preču atgriešana/maiņa netiek piedāvāta neuzmanības dēļ izvēloties izmērus. 

  Iespējams atgriezt jebkuru preci, kas iegādāta e-veikalā www.latvian.lv, ja tā atbilst šādiem kritērijiem:

  • nav bojāta valkāšanas dēļ;
  • atrodas oriģinālajā iepakojumā, neatvērtā veidā.
  • uz tās atrodama oriģinālā svītrkoda uzlīme.

  Kā pieteikt pasūtījuma atgriešanu?

  • sūtot pieteikuma e-pastu uz adresi: info@latvian.lv 
  • Epastā lūdzu iekļaujiet: 

  Jūsu vārdu, uzvārdu. Epasta adrese saziņai. Pasūtījuma numuru. Kādu preci vēlaties atgriezt? Kāpēc vēlaties atgriezt preci(-es)? Saņemtās Preces foto pievienot pielikumā.

  Kā atgriezt preci, kad ir pieteikta atgriešana?

  Iepakojiet sūtījumu tā, lai to nevarētu atvērt nesabojājot iepakojumu. Noņemiet vai aizkrāsojiet veco adrešu karti. Izvēlēties aizvietojošu preci (maiņa) nav iespējams. Pasta izdevumi par preces atpakaļsūtīšanu sedz pasūtītājs.

  Kā notiek naudas atgriešana?

  Naudas atgriešanas gadījumā nauda tiek atmaksāta uz to pašu norēķinu kontu, no kura tika veikts Jūsu maksājums, 30 dienu laikā pēc atgrieztās preces saņemšanas. Jūs esat atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču raksturu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas, preces sūtīšana.

  • Pirkuma līguma kopijas interneta veikals www.latvian.lv neuzglabā.
  • Lai izlabotu pasūtījuma laikā ieviesušās ievadkļūdas, lūdzu, sūtiet e-pastu: info@latvian.lv
  • Pirkuma pieteikumu Jūs varat aizpildīt latviešu valodā.
  • Interneta veikalā www.latvian.lv apskatāmo preču attēli var atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu vai konkretizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības, lūdzam sazināties ar www.latvian.lv komandu  caur e-pastu: info@latvian.lv , lai izvairītos no nepatīkamiem pārpratumiem.
  • Latvian.lv informē, ka konstatējot atpakaļ atdotās preces vērtības zudumu, var vērsties tiesā ar prasību par radīto zaudējumu segšanu, kas radušies patērētāja rīcības rezultātā.
  Doties uz augšu