Čau visiem!
Tas ir stāsts par tev, par mani un mums visiem.
Savas dzīves laikā esmu dzirdējis dikti daudz interpretāciju par to, kas ir Latvietis, kādam ir jābūt Latvietim, kā jāģērbjas, kā jāuzvedas, kā pareizi runāt un labāk jau vispār nerunā, ja nemāki pareizi. Mums patīk spriest, ka tas un šis nav Latviešu dabā, ka tie nav mūsējie, kas aizbrauc... Kas tad mēs esam, kas es esmu, kas ir Latvietis?
Man nebija dota izvēle piedzimt citā valstī, mani vecāki nezināja, ka bērns viņiem gaidībās esmu es. Viņi man nejautāja, pat nedomāja, ka es apšaubīšu to kas esmu... un tā nu es piedzimu, vēl viens Latvietis...
Bērnībā dzirdēju stāstus par to, kā mani senču senči cīņās gāja, lai Latvijas valsti par neatkarīgu darītu. Kādēļ viņi cīnījās? Ko viņi katrs, kā indivīds velējās pierādīt? Kas viņus motivēja uzvarēt, lai tu šo varētu lasīt? Viņiem neviens to nejautāja un viņi darīja. Viņu vecāki un vecvecāki piedzima vēl simt gadu pirms viņiem un gāja cauri dzīvei tāpat, kā tu un es. Mēs Latvieši pastāvam jau vairāk kā 500 gadu un ej un pajautā tagad pašam pirmajam Latvietim visumā, ko viņš gribēja ar šo visu pateikt, kas ir Latvietis, kādam tev un man ir jābūt un vispār vai maz pats zināja, ka ir Latvietis? 
Kas mums šodien dod šīs īpašās tiesības pašiem savējos par svešiem saukt? 
Tad lidojums 500 gadus uz priekšu - tagadnē. Te sākas tavs un mans stāsts un es arī vēlos būt, jo es jau esmu... es vēlos dzīvot! Vēlos ieklausīties, mācīties, vēlos iepazīt tevi aiz visām pasaules uzliktajām birkām. Mācīties no vecā, radīt jauno un pilnveidot esošo. Es arī vēlos papildināt mūsu visu kopīgo stāstu, tā lai nākamajiem Latviešiem kuri šo lasīs tālā, tālā nākotnē, tā lai ir zināms, ka viņi ir paši labākie savā laika periodā, unikāli un vienreizēji- tā pat, kā šobrīd ikviens no mums!
Mēs katrs esam tas pirmais Latvietis. Es domāju, ka tā ir mūsu stiprākā īpašība. Mēs visi esam vienoti tajā, ka katrs esam unikāls. Nebaidies būt tu pats, lai arī kāds tu būtu, lai ko citi teiktu. Es lepojos ar Latviešiem un ar tevi! 
Latvian.lv zīmols ir mans personīgais- Viena pelēkā Latviešu puiša radošais darbs un skatījums uz dzīvi. Pavadot visu dzīvi Latvijā caur priekiem, sāpēm, mīlestību, vilšanos, piedzīvojumiem, bailēm, humoru un mēģināšanu izzināt sevi, savus līdzcilvēkus un to kā ir būt Latvietim. Es teiktu, ka būt Latvietim, tas ir vairāk kā vienkārši būt - tas ir dzīvesstils!
Vislielākais paldies jums visiem foršajiem par lielo atbalstu. Par spēju būt drošiem un nebaidīties parādīt to, kas mēs katrs esam. Es no jums visiem iedvesmojos un jūsu motivācija palīdz man turpināt šo projektu!
Ar cieņu, 
// Latvietis
 
Doties uz augšu